Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Grzymała

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom wolnostojący Grzymała

Grzymała,świętokrzyskie

259 000 zł135 m² 1 918,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Sprzedam wyjątkowe siedlisko w miejscowości Grzymała w gminie Tuczępy, działka o powierzchni 3900 m - miejsce dla osób poszukujących przestrzeni, spokoju i możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom Borki

Borki(Grzymała + 18 km)

259 000 zł60 m² 4 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 400 m²

Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w cichej, zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu - idealne miejsce dla osób szukających spokoju, przestrzeni i kontaktu z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Busko-Zdrój

Centrum,Busko-Zdrój(Grzymała + 20 km)

453 900 zł50,96 m² 8 906,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| nowoczesny apartament z ogródkiem | 50,96 m | Busko-Zdrój Na sprzedaż komfortowy, 3 pokojowy apartament o powierzchni 50,96 m , usytuowany na parterze dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna ogrodzona Grzybów

Grzybów(Grzymała + 8 km)

99 000 zł11 400 m² 8,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji - okazja dla poszukujących atrakcyjnej działki! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki rolnej w Grzybowie, zlokalizowanej zaledwie 5 km od Staszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rytwiany

Rytwiany(Grzymała + 17 km)

2 949 000 zł133,30 m² 22 123,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:26 500 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 133.30 m2, z 4 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 26500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Połaniec

Połaniec(Grzymała + 25 km)

1 931 zł2 575 m² 0,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Połaniec. Przedmiotem oferty jest teren.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. 11 Listopada

Połaniec(Grzymała + 25 km)

699 000 zł210 m² 3 328,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 251 m²

- - co powiesz na solidny dom, w doskonałej lokalizacji, oferujący wygodną przestrzeń mieszkalną, przestronny lokal użytkowy, z bezpośrednim wejściem z promenady i działkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Busko-Zdrój

Busko-Zdrój(Grzymała + 20 km)

129 000 zł1 988 m² 64,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1988 m2 zlokalizowana w miejscowości Wolica tuż obok Buska-Zdroju. Wymiary działki ok. 21x91m, szerokość frontu ok. 21m. Działka ogrodzona (ogrodzenie betonowe),.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ociesęki

Ociesęki(Grzymała + 23 km)

320 000 zł102,82 m² 3 112,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

| na sprzedaż dom o pow. użytkowej ok. 102,82m2 (pow. całkowita ok. 171,65m2), zlokalizowany na częściowo zagospodarowanej działce o pow. 900m2 w Ociesękach, gm. Raków. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Koniemłoty

Koniemłoty(Grzymała + 11 km)

239 000 zł90 m² 2 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom z potencjałem aranżacyjnym w atrakcyjnej lokalizacji | Koniemłoty, gm. Staszów. Wiatrołap | korytarz | 3 pokoje | kuchnia Cena: 239 000 zł Powierzchnia użytkowa: ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Chmielnik

Chmielnik(Grzymała + 19 km)

180 000 zł4 830 m² 37,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 4830m2 zlokalizowana w Śladkowie Małym, niedaleko drogi nr 73. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 60x80m. Dojazd drogą asfaltową. Media: woda przebiega.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grzymała

Grzymała,świętokrzyskie

34 900 zł1 234 m² 28,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana (wz) nr 326/6 o pow. 1234m2 w Grzymale, gm. Tuczępy, pow. buski (kielce - 60km) Identyfikator działki - 260107_2.0005.326/6 - Brak planu zagospodarowania. Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Grzymała

Grzymała,świętokrzyskie

145 000 zł18 000 m² 8,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z działki wydzielone jest podwórko o powierzchni 40 ar,pozostałą część-ok 1,40 ha porasta las.Na działce stoi dom(cztery pokoje + kuchnia),centralne ogrzewanie,gaz ziemny,przydomowa oczyszczalnia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij